PRATİK BİLGİLER

Elbise Kiralama Süreçlerimiz;
Elbiselerimizi tüm Türkiye’ den kiralamak mümkün. Kiralamalarımız İstanbul için 4 gün İstanbul dışı için 6 gün olarak planlanmaktadır. Elbiseniz elinize kullanacağınız günden 1 gün önce varacak şekilde gönderilecektir. Belirtilen zamanlamalara uyabilmek adına elbisenin kullanıldığı günün sonrasındaki ilk iş gününde anlaşmalı kargo şirketimize tarafınızdan teslim edilmesi gerekmektedir.

Elbiseler Hasar Görürse;
Elbiselerin kullanımı süresince bazı küçük hasarların olabileceğini öngörüyoruz. Bunlar anlaşmalı olduğumuz kuru temizleme firmamız tarafından özenle işleme alınıyor.

Elbiselerimiz kullanılmayacak durumda hasar görmesi durumuna karşı sigortalılar.

Kayıp ve çalınma durumunda ise sigorta kapsamında işlem görebilesi için resmi bir tutanak talep edilmektedir. Tutanak olmadığı durumlarda ise alınan kiralama bedeline ek olarak 1 kralama bedeli daha müşteriden temin edilir

İade Şartlarımız;
Kiraladığınız ve ödemenizi yaptığınız elbisenizi; ödemenin gerçekleştiği andan itibaren 24 saat içerisinde iptal edebilir ve ödemenizi iade alabilirsiniz. 24 saat sonrasında gelen taleplerin iadesi mümkün olmamak ile beraber kullanmadığınız elbisenin tutarını 1 yıl içerisinde başka bir elbise kiralayarak kullanabilirsiniz.

 

 

Elbise Tadilatları
Anlaşmalı terzilerimiz elbiseleri; geri dönüşü mümkün olacak şekilde; minik tadilatlar ile size daha uygun hale getiriyor olacaklar. Bunlar etek boyu kısaltma veya askı boyu ayarlanması gibi işlemlerdir. Bunların dışında geri dönüşü mümkün olmayacak şekilde tadilat yapılması mümkün değildir.

Ödeme Detayları;
Ödemeler kredi kartı veya banka havalesi yada EFT olarak yapılmaktadır. Seçmiş olduğunuz elbisenin istediğiniz tarihte sizin için rezerve edilmiş olması için ödemenin tamamının yapılmış olması gerekmektedir.