Sıkça Sorulan Sorular - DressIstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

- ELBİSELERİ DENEYEBİLECEĞİMİZ BİR MAĞAZANIZ VAR MI ?

Evet, İstanbul ve Eşkişehir mağazalarımızda birbirinden farklı seçeneklerdeki elbiselerimizi deneyebilirsiniz. Mağazalarımıza gitmeden önce ister telefonla ister online sitemizden randevu almayı unutmayın.

 

FARKLI ŞEHİRLERE GÖNDERİM YAPIYOR MUSUNUZ? KAÇ GÜNLÜĞÜNE KİRALIYORUZ?

Evet tüm Türkiye'ye kargo ile  karşı ödemeli  gönderim yapıyoruz. Mağazalarımızın olduğu şehirlerde 4 gün bunun dışındaki tüm şehirlerde 6 gün için elbiseyi veya aksesuarı rezerve ediyoruz.

 

AHH- YA ELBİSEYE BİR ZARAR GELİRSE?

Müşterilerimizin elbiselerimize iyi bakacaklarına inanıyoruz ama, kazalar olabilir. Ufak telek hasarları dert etmeyin biz hallediyoruz.

 

BEN FARKLI BİR ŞEHİRDEYİM ELBİSEYİ NASIL DENEYEBİLİRİM?

Online sayfamızdan denemek istediğiniz elbisenin siparişini oluşturun ve denemek istediğinizi not düşün. Size mümkün olan en yakın tarihte göndereim. Kargo elinize ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde bize kararınızı bildirerek elbiseyi geri kargolayın. Ya 500 TL hizmet bedeli hariç tüm bedeli iade edelim ya da giymek istediğiniz tarihe rezervasyonunuzu oluşturalım.

 

ELBİSEYİ İADE EDERKEN KURUTEMİZLEME YAPTIRACAK MIYIM?

Tabii ki hayır, elbise size göndermeden öncesinde ve sonrasında kurutemizleme bize ait. Siz yalnızca giyin ve gecenizin keyfini çıkarın!

 

PEKİ YA ELBİSEYİ 4 YA DA 6 GÜNDEN FAZLA SÜRE İÇİN KİRALAMAM GEREKİRSE?

Öncelikte kiralama yaptığınız mağazamızla iletşime geçmenizi rica ediyoruz. Elbisenin günlük kiralama bedeli faturanıza yansıtılablir. (günlük kira bedeli elbisenin toplam bedelinin kiralanan güne bölünmesi ile çıkar)

 

YURTDIŞINA KİRALAMA YAPIYOR MUSUNUZ?

Eğer Türkiye'de yaşıyorsanız ve davet için yurtdışına gidecekseniz kiralamanızı yapabilir elbseyi 6 ya da daha fazla süre çin kiralayıp giyip bize geri gönderebilirsiniz. Ancak yurtdışında yaşıyorsanız yurtdışına kiralama gönderimi yapamıyoruz.

 

KİRALAMA İŞLEMİMİ KAÇ GÜN ÖNCEDEN YAPMAM GEREKİR?

Elbiselerimiz model ve beden olarak çoğunlukla tek olduğu için erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

 

ELBİSELERE TADİLAT YAPILABLİYOR MU?

Evet, elbiselerimiz üzerinde geri dönüşü olan tadilatlar yapılabilir. Etek boyu, askı boyu, yırtmaç - açma kapama, göğüs dekoltesi açma - kapama gibi..  Elbiselerde kesme işemi yapılamaz.

 

ORGANİZAYON İPTAL OLDU PARA İADESİ YAPIYOR MUSUNUZ?

Evet. Rezervasyonu yapılan ürünlerin 24 saat içerisinde iptal ve para iadesi mümkündür. Ancak 24 saati geçen iptallerde ise para iadesi mümkün değildir. istediğiniz başka bir tarihte kullanım hakkınız vardır. 

 

 

ELBISEYİ SİZE NASIL ULAŞTIRACAĞIM? 

İsterseniz kiralamış olduğunuz mağazamıza elden teslim edebilirsiniz. İsterseniz de anlaşmalı olduğumuz yurtiçi kargo ile “447813729” müşteri kodu ile gönderici ödemeli kargolayabilirsiniz. Kargonuzu yaparken doğru mağazamızın adresinin seçilmiş olduğundan emin olmanızı rica ederiz. 

İlk sen haberdar ol!

Mağazamıza eklenen ürünlerden ve indirim fırsatlarından haberdar olmak için e-posta listemize abone ol!

oti